Nawigacja

 • TRZECIAKI NA ŚCIANCE WSPINACZKOWEJ

  7 grudnia uczniowie klasy III b spędzili dwie godziny na pokonywaniu swoich słabości na wspaniałej ściance wspinaczkowej!

  Każdy chłopak i dziewczyna zamienili się w prawdziwych linoskoczków, nie była im straszna ani wysokość ani dystans. Czas spędzony w CASiS "Skałka" we Wrocławiu był prawdziwie aktywnie spędzonym czasem pełnym radości i dobrej zabawy. Zgodnie stwierdziliśmy, ze taki w-f mógłby odbywać się częściej.

 • MIKOŁAJKI 2017

  W tym roku projekt mikołajkowy zaangażował do wspólnej pracy łącznie prawie 60 dzieci w tym samym czasie!

  Uczniowie klas I - III i oddział przedszkolny razem stworzyli pracę plastyczną poprzez działania systemu Edukacja Przez Ruch. Przy dzwiękach muzyki, jednocześnie, powstawały złożenia papieru, jodełki czy gwiazdki.

  Uczniowie zostali zaproszeni do wykonania wspólnej pracy - świeczników, które obecnie wprowadzają świąteczny nastrój w holu naszej szkoły. Ponadto każda klasa stworzyła niesamowicie długie łańcuchy choinkowe, które zdobią stojące na parterze placóki zielone drzewko.

  Było głośno, wesoło i pracowicie!

 • CIEKAWE LEKCJE WYCHOWAWCZE W KLASIE V

  Klasa V razem ze swoim wychowawcą - Dorotą Karcz bierze udział w programie "Kompetencje na szóstkę II" stworzonym przez Fundację Uniwersytet dzieci.

  W ramach tego programu odbędzie się cykl lekcji wychowawczych, podczas których uczniowie:

  ·         rozwiną swoje kompetencje społeczne (kreatywność, innowacyjność, przedsiębiorczość),

  ·         będą kształcić swoje umiejętność krytycznego i logicznego myślenia, rozumowania, argumentowania i wnioskowania,

  ·         popracują nad rozwojem osobowym i społeczny (komunikacja i współpraca w grupie, nawiązywanie relacji, planowanie i realizacja wspólnego projektu, dzielenie się zadaniami),

  ·         rozbudzą swoją ciekawość poznawczą.

   Przed klasą V porcja fascynujących i kreatywnych lekcji. Mamy nadzieję, że dostarczą one mnóstwa radości i satysfakcji.

  Pierwsze takie spotkanie właśnie za nami. Odnaleźliśmy w sobie talenty i mocne strony, którymi z dumą chcemy się z wami podzielić.