POMAGAJMY SOBIE WZAJEMNIE GMINNY PRZEGLĄD ŚPIEWAJĄCYCH PRZEDSZKOLAKÓW XVII GMINNY PRZEGLĄD TEATRALNY KARNAWAŁOWE SZALEŃSTWO! DZIEŃ BABCI I DZIADKA KONKURS - OKO NATURY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA ŚNIADANIE JEST NAJWAŻNIEJSZE DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ WYBORY DO SAMORZĄCU UCZNIOWSKIEGO UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO Tekstowa podstrona

POMAGAJMY SOBIE WZAJEMNIE

We wtorek - 03.06.2014 r. reprezentacja SP w Wilczkowie stanęła do Turnieju "Pomagajmy sobie wzajemnie".

W tym roku uczniowie IV, V i VI klasy rywalizowali z 13 innymi szkołami.

Milena Słobodzian, Michał Jakubowski, Karina Łoś, Karolina Białczak, Łukasz i Tomasz Kotoscy  po zaciętej walce zdobyli 10 miejsce w konkursie. Uczniowie wrócili z wrocławskich zmagań zadowoleni, przywieźli ze sobą wspaniały dyplom, a nasi reprezentaci otrzymali wspaniałe nagrody indywidualne.

Gratulujemy i mamy nadzieję na jeszcze wyższe miejsce w przyszłorocznej edycji!!!