• KONKURS - OKO NATURY

Uczniowie SP w WIlczkowie stanęli do konkursu "Oko natury". Zadaniem uczestników było stworzenie reportarzu fotograficznego prezentującego niesamowitość przyrody w miejscowości swojego zamieszkania. Ocenie podlegała m.in. oryginalność prac, jakość wykonania, wartości merytoryczne. Co ciekawe w tej kategorii organizatorzy stawiali na zaangażowanie w realizację projektu całych rodzin, albo przynajmniej jedej osoby dorosłej i jednego dziecka. Inną kategorią była praca plastyczna wykonana w dowolnej technice. Zarówno w pierwszej, jak i w drugiej kategorii nasi uczniowie stanęli do walki o nagrody. I udało się!!!

3 grudnia 2013 r. w Gminnym Centrum Kultury odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursu zorganizowanego przez Stowarzyszenie Aktywności Społecznej TREK oraz GCK w Żórawinie. Dyrektor GCK Bożena Komarowska oraz koordynator konkursu Szymon Głogowski wręczyli zwycięscom atrakcyjne nagrody. W kategorii "Reportaż" I miejsce zajęły Kamila Wszołek z kl.II , Natalia Wszołek z kl. VI oraz Pani Alicja Rak, natomiast miejsce III  Ania Jankowska z kl. IV oraz Pani Dorota Jankowska. Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie lokaty również w drugiej kategorii konkursu - praca plastyczna. W poszczególnych grupach wiekowych nagrody i wyróżnienia zdobyli:

I miejsce Wiktoria Dziębowska kl. II

I miejsce Piotr Celej kl. III

I miejsce Oliwia Kamińska Oddział Przedszkolny

II miejsce Emilia Błauciak kl. I

II miejsce Hubert Dziębowski Oddział Przedszkolny

III miejsce Kamila Wszołek klo. II

Wyróżnienia

Natalia Kowalska, Paweł Lisowski, Magdalena Kazuro, Michał Juzyszyn – wszyscy z kl. II

Wszyscy nagrodzeni przeżywali wielką radość i satysfakcję z odniesionych sukcesów. Wielką i radosną niespodziankę sprawili też fundatorzy pięknych i wartościowych nagród. Dziękujemy organizatorom i sponsorom: Firmie Żywiec Zdrój oraz Fundacji Nasza Ziemia. Konkurs odbył się w ramach projektu "Poszukiwacze zaginionej przyrody", którego patronem honorowym został Wójt Gminy Żórawina - Jan Żukowski.

Zapraszamy do Albumu fotograficznego gdzie można zobaczyć zdjęcia z owej uroczystości:)